Group Content Menu (2.0.3) - en to hr translation catalogue (28 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Group
hr: Grupa

en: Type
hr: Vrsta

en: disabled
hr: onemogućeno

en: Description
hr: Opis

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Advanced options
hr: Napredne opcije

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Weight
hr: Težina

en: Label
hr: Oznaka

en: Menu link
hr: Izbornička poveznica

en: Unlimited
hr: Neograničeno

en: Edit menu
hr: Uredi izbornik

en: Delete menu
hr: Ukloni izbornik

en: Menu settings
hr: Postavke izbornika

en: Menus
hr: Izbornici

en: Menu link title
hr: Naziv izborničke poveznice

en: Translate
hr: Prevedi

en: Add link
hr: Dodaj poveznicu

en: Parent link
hr: Nadređena poveznica

en: Provide a menu link
hr: Omogući kao izborničku poveznicu

en: Shown when hovering over the menu link.
hr: Prikazano kada je pokazivač miša iznad izborničke poveznice.

en: Weight for @title
hr: Težina za @title

en: Enable @title menu link
hr: Omogući @title izborničku poveznicu

en: logged in users only
hr: samo prijavljeni korisnici
