Group Content Menu (2.0.3) - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Type
ka: ტიპი

en: disabled
ka: გამორთულია

en: Description
ka: აღწერა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Advanced options
ka: დამატებითი ოფციები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Label
ka: სათაური

en: Menu link
ka: მენიუს ბმული

en: Unlimited
ka: ულიმიტო

en: Edit menu
ka: მენიუს რედაქტირება

en: Delete menu
ka: მენიუს წაშლა

en: Menu link title
ka: მენიუს ბმულის სახელი

en: Translate
ka: თარგმნა
