Group Content Menu (2.0.3) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Advanced options
ky: Кеңейтилген ылгоолор

en: Weight
ky: Салмагы
