Group Content Menu (2.0.3) - en to si translation catalogue (12 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Group
si: සමූහය

en: Type
si: වර්ගය

en: disabled
si: සක්‍රීය නොවන

en: Description
si: විස්තරය

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Advanced options
si: සංකීර්ණ විකල්ප

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Label
si: ලේබලය

en: Unlimited
si: අනන්තයි
