Group Content Menu (2.0.6) - en to am translation catalogue (19 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Group
am: ቡድን

en: Type
am: ዓይነት

en: disabled
am: የቦዘነ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Advanced options
am: የላቁ አማራጮች

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Unlimited
am: ያልተወሰነ

en: Edit menu
am: ምናሌውን አርትእ

en: Menu settings
am: የምናሌ ቅንብሮች

en: Menus
am: ምናሌዎች

en: Menu link title
am: የምናሌ አገናኝ አርእስት

en: Translate
am: ተርጉም
