Group Content Menu (2.0.6) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Type
is: Slag

en: disabled
is: óvirkjað

en: Description
is: Lýsing

en: Enabled
is: Virkjað

en: Advanced options
is: Framkomnar setingar

en: Edit
is: Broyt

en: Reset
is: Tómstilla

en: Weight
is: Vekt

en: Add
is: Stovna

en: Unlimited
is: Óavmarkað

en: Edit menu
is: Broyt valmynd

en: Delete menu
is: Strika valmynd

en: Menu settings
is: Valmyndarsetingar

en: Menus
is: Valmyndir

en: Menu link title
is: Yvirskrift á valmyndarleinki

en: Translate
is: Týð

en: Weight for @title
is: Vekt hjá @title
