Group Content Menu (2.0.6) - en to gl translation catalogue (32 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Group
gl: Grupo

en: Type
gl: Tipo

en: disabled
gl: desactivado

en: Description
gl: Descrición

en: Enabled
gl: Activado

en: Advanced options
gl: Opcións avanzadas

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Weight
gl: Peso

en: Label
gl: Etiqueta

en: Add
gl: Engadir

en: Menu link
gl: Ligazón de menú

en: Revision ID
gl: ID da revisión

en: Unlimited
gl: Ilimitado

en: Edit menu
gl: Editar menu

en: Delete menu
gl: Eliminar menú

en: Menu settings
gl: Configuración do menú

en: Menus
gl: Menús

en: Menu link title
gl: Título da ligazón do menú

en: Translate
gl: Traducir

en: Link title
gl: Título da ligazón

en: Add link
gl: Engadir enlace

en: Parent link
gl: Enlace pai (Parent link)

en: Provide a menu link
gl: Proporcionar un enlace do menu

en: Shown when hovering over the menu link.
gl: Mostrar cando pase o cursor por riba do enlace de menú.

en: Weight for @title
gl: Peso para @title

en: Enable @title menu link
gl: Activar o enlace do menu @title

en: logged in users only
gl: Somentes usuarios conectados

en: Menu links with lower weights are displayed before links with higher weights.
gl: As ligazóns de menú con pesos máis baixos móstranse antes que as ligazóns con pesos máis altos.
