Group Content Menu (2.0.6) - en to kk translation catalogue (19 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: disabled
kk: рұқсат етілмеген

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Advanced options
kk: Кеңейтілген параметрлер

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Weight
kk: Салмағы

en: Label
kk: Атауы

en: Unlimited
kk: Шексіз

en: Edit menu
kk: Мәзірді өңдеу

en: Delete menu
kk: Мәзірді жою

en: Menu settings
kk: Мәзір теңшелімдері

en: Menus
kk: Мәзірлер

en: Menu link title
kk: Мәзір сілтеме атауы

en: Translate
kk: Аудару
