Group Content Menu (2.0.6) - en to lv translation catalogue (33 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Group
lv: Grupa

en: Type
lv: Veids

en: disabled
lv: atspējots

en: Description
lv: Apraksts

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Advanced options
lv: Papildu opcijas

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Weight
lv: Svars

en: Label
lv: Etiķete

en: Add
lv: Pievienot

en: Menu link
lv: Izvēlnes saite

en: Revision ID
lv: Revīzijas ID

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: Edit menu
lv: Labot izvēlni

en: Delete menu
lv: Dzēst izvēlni

en: Menu settings
lv: Izvēlnes iestatījumi

en: Workspace
lv: Darbvieta

en: Menus
lv: Izvēlnes

en: Menu link title
lv: Izvēlnes saites nosaukums

en: Translate
lv: Tulkot

en: Starting level
lv: Sākuma līmenis

en: Add link
lv: Pievienot saiti

en: Parent link
lv: Vecāksaite

en: Provide a menu link
lv: Nodrošināt izvēlnes elementu

en: Shown when hovering over the menu link.
lv: Tiek rādīts, kad lietotājs norāda uz izvēlnes elementu.

en: Weight for @title
lv: Svars @title

en: Enable @title menu link
lv: Iēspējot @title izvēlnes saiti

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
lv: Norāda, vai tulkojuma pēdējais labojums pieder pašreizējai revīzijai.

en: There are no menu links yet. <a href=":url">Add link</a>.
lv: Vēl nav nevienas izvēlnes saites. <a href=":url">Pievienot saiti</a>.
