Group Content Menu (2.0.6) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Enabled
sr: Укључено

en: Advanced options
sr: Напредне опције

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title

en: <q>Log in</q> for anonymous users
sr: <q>Пријави се</q> за анонимне кориснике
