Group Content Menu (2.0.6) - en to tr translation catalogue (48 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Group
tr: Grup

en: Type
tr: Tip

en: disabled
tr: etkin değil

en: Description
tr: Açıklama

en: Enabled
tr: Etkin

en: Advanced options
tr: Gelişmiş seçenekler

en: Edit
tr: Düzenle

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Label
tr: Etiket

en: Add
tr: Ekle

en: Menu link
tr: Menü bağlantısı

en: Revision ID
tr: Sürüm ID

en: Unlimited
tr: Sınırsız

en: Edit menu
tr: Menü düzenle

en: Delete menu
tr: Menü sil

en: Menu settings
tr: Menü ayarları

en: Workspace
tr: Çalışma alanı

en: Menus
tr: Menüler

en: Menu link title
tr: Menü bağlantı başlığı

en: Translate
tr: Çevir

en: Starting level
tr: Başlangıç düzeyi

en: Link title
tr: Bağlantı başlığı

en: Add link
tr: Bağlantı ekle

en: Publishing status
tr: Yayımlanma durumu

en: Parent link
tr: Üst bağlantı

en: Provide a menu link
tr: Bir menü bağlantısı sağlayın

en: Shown when hovering over the menu link.
tr: Menü bağlantısının üzerine gelindiğinde görünür.

en: Weight for @title
tr: @title için ağırlık

en: Enable @title menu link
tr: @title menü bağlantısını etkinleştir

en: logged in users only
tr: sadece giriş yapmış kullanıcılar

en: Menu links with lower weights are displayed before links with higher weights.
tr: Daha düşük ağırlıklı menü bağlantıları, daha yüksek ağırlıklı bağlantılardan önce görüntülenir.

en: Maximum number of levels
tr: Maksimum seviye sayısı

en: Menu levels
tr: Menü seviyeleri

en: Initial menu level
tr: Başlangıç menü düzeyi

en: The menu will only be visible if the menu item for the current page is at or below the selected starting level. Select level 1 to always keep this menu visible.
tr: Menü yalnızca geçerli sayfa için menü ögesi seçilmiş başlangıç düzeyinde ya da altında ise görüntülenir. Bu menünün her zaman görüntülenmesi için düzeyi 1 olarak seçin.

en: Maximum number of menu levels to display
tr: Görüntülenecek en fazla menü düzeyi

en: Revision translation affected
tr: Düzeltme çevirisi etkilendi

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
tr: Çevirinin son düzenlemesinin geçerli düzeltmeye ait olup olmadığını belirtir.

en: There are no menu links yet. <a href=":url">Add link</a>.
tr: Henüz menü bağlantısı yok.<a href=":url">Bağlantı ekle</a>.

en: <q>Log in</q> for anonymous users
tr: Anonim kullanıcılar için <q>giriş yap</q>

en: Default revision
tr: Varsayılan düzeltme

en: A boolean indicating the published state.
tr: Yayımlanma durumunu belirten bir mantıksal değer (boolean).

en: Expand all items
tr: Tüm ögeleri genişlet

en: Override the option found on each menu link used for expanding children and instead display the whole menu tree as expanded.
tr: Her bir menü bağlantısında alt ögeleri genişletmek için kullanılan seçeneği geçersiz kılın ve bunun yerine tüm menü ağacını genişletilmiş olarak gösterin.
