Group Content Menu (2.0.7) - en to he translation catalogue (37 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Group
he: קבוצה

en: Type
he: סוג

en: disabled
he: מושבת

en: Description
he: תיאור

en: Enabled
he: מופעל

en: Advanced options
he: אפשרויות מתקדמות

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Weight
he: משקל

en: Label
he: תווית

en: Add
he: הוספה

en: Menu link
he: קישור תפריט

en: Revision ID
he: מס' זיהוי גרסה

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

en: Edit menu
he: עריכת תפריט

en: Delete menu
he: מחיקת תפריט

en: Menu settings
he: הגדרות תפריט

en: Workspace
he: מרחב עבודה

en: Menus
he: תפריטים

en: Menu link title
he: כותרת קישור התפריט

en: Translate
he: תרגום

en: Starting level
he: רמת התחלה

en: Link title
he: כותרת הקישור

en: Add link
he: הוספת קישור

en: Publishing status
he: מפורסם

en: Parent link
he: קישור אב

en: Provide a menu link
he: קביעת קישור בתפריט

en: Shown when hovering over the menu link.
he: יוצג במעבר עכבר על הקישור בתפריט.

en: Weight for @title
he: משקל ל@title

en: Menu links with lower weights are displayed before links with higher weights.
he: קישורי תפריט עם משקל נמוך יופיעו לפני קישורים עם משקל גבוה.

en: Menu levels
he: רמות תפריט

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
he: מציין אם העריכה האחרונה של התרגום שייכת לגרסה הנוכחית.

en: There are no menu links yet. <a href=":url">Add link</a>.
he: לא נוצרו עדיין קישורי תפריט. <a href=":url">יצירת קישור</a>.

en: Default revision
he: גרסת ברירת המחדל
