Group Content Menu (2.0.7) - en to hy translation catalogue (28 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Group
hy: Խումբ

en: Type
hy: Տեսակ

en: disabled
hy: անջատված

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Advanced options
hy: Մանրամասն ընտրանք

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Menu link
hy: Մենյուի հղում

en: Revision ID
hy: Վերանայման ID

en: Unlimited
hy: Անսահմանափակ

en: Edit menu
hy: Խմբագրել ընտրացանկը

en: Delete menu
hy: Ջնջել ընտրացանկը

en: Menu settings
hy: Ընտրացանկի պարամետրեր

en: Menus
hy: Մենյուներ

en: Menu link title
hy: Մենյուի հղումի վերնագիր

en: Translate
hy: Թարգմանել

en: Add link
hy: Ավելացնել հղում

en: Provide a menu link
hy: Տրամադրել Ընտրացանկի հղում

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը

en: Enable @title menu link
hy: Ակտիվացնել @title մենյուի հղումը

en: logged in users only
hy: Միայն գրանցված մարդիկ
