Group Content Menu (2.0.7) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Type
mk: Тип

en: Add
mk: Додај

en: Edit menu
mk: Уредување мени

en: Delete menu
mk: Бришење мени

en: Menus
mk: Менија
