Group Content Menu (2.0.7) - en to sk translation catalogue (30 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Group
sk: Skupina

en: Type
sk: Typ

en: disabled
sk: vypnuté

en: Description
sk: Popis

en: Enabled
sk: Povolené

en: Advanced options
sk: Pokročilé nastavenia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: Label
sk: Označenie

en: Add
sk: Pridať

en: Menu link
sk: Odkaz v menu

en: Revision ID
sk: ID revízie

en: Unlimited
sk: Neobmedzené

en: Edit menu
sk: Upraviť menu

en: Delete menu
sk: Odstrániť menu

en: Menu settings
sk: Nastavenia menu

en: Menus
sk: Menu

en: Menu link title
sk: Názov odkazu v menu

en: Translate
sk: Preložiť

en: Starting level
sk: Začiatočná úroveň

en: Link title
sk: Titulok adresy

en: Add link
sk: Pridať odkaz

en: Parent link
sk: Nadradený odkaz

en: Provide a menu link
sk: Vytvoriť odkaz v menu

en: Shown when hovering over the menu link.
sk: Zobrazí sa pri nájazde myšou nad odkaz v menu.

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title

en: Enable @title menu link
sk: Povoliť odkaz menu @title
