Group Content Menu (2.0.8) - en to az translation catalogue (46 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Group
az: Qrup

en: Type
az: Növ

en: disabled
az: söndürülüb

en: Description
az: İzahat

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Advanced options
az: Əlavə quraşdırmalar

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Weight
az: Çəki

en: Add
az: Əlavə et

en: ID
az: İD

en: Menu link
az: Menyu linki

en: Revision ID
az: Reviziya ID

en: Unlimited
az: Limitsiz

en: Edit menu
az: Menyunu redaktə et

en: Delete menu
az: Menyunu sil

en: Menu settings
az: Menyu parametrləri

en: Workspace
az: İş sahəsi

en: Menus
az: Menyular

en: Menu link title
az: Menyu linkinin başlığı

en: Translate
az: Tərcümə etmək

en: Starting level
az: Başlanğıc səviyyəsi

en: Add link
az: Link əlavə edin

en: Publishing status
az: Nəşr statusu

en: Parent link
az: Ana keçid

en: Provide a menu link
az: Menyu linki təqdim edin

en: Shown when hovering over the menu link.
az: Menyu linki üzərinə sürüşdürdükdə göstərilir.

en: Weight for @title
az: @title üçün çəki

en: Enable @title menu link
az: @title menyu linkini aktiv edin

en: logged in users only
az: yalnız daxil olan istifadəçilər

en: Menu links with lower weights are displayed before links with higher weights.
az: Aşağı çəkiləri olan menyu əlaqələri daha yüksək çəkilərə malik olan bağlantılardan əvvəl göstərilir.

en: Maximum number of levels
az: Səviyyələrin maksimum sayı

en: Menu levels
az: Menyu səviyyələri

en: Revision translation affected
az: Təfərrüat tərcüməsi təsirləndi

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
az: Tərcümənin son redaktəsinin cari versiyaya aid olub olmadığını göstərir.

en: There are no menu links yet. <a href=":url">Add link</a>.
az: Hələ heç bir menyu bağlantısı yoxdur. <a href=":url">Link əlavə edin</a>.

en: <q>Log in</q> for anonymous users
az: Anonim istifadəçilər üçün <q>Daxil olun</q>

en: Default revision
az: Defolt istinad

en: A flag indicating whether this was a default revision when it was saved.
az: Yadda saxlandıqda bunun defolt versiya olub-olmadığını göstərən bayraq.

en: Expand all items
az: Bütün elementləri genişləndirin

en: Override the option found on each menu link used for expanding children and instead display the whole menu tree as expanded.
az: Uşaqları genişləndirmək üçün istifadə edilən hər bir menyu linkində tapılan seçimi ləğv edin və bunun əvəzinə bütün menyu ağacını genişləndirilmiş kimi göstərin.

en: Indicates the workspace that this revision belongs to.
az: Bu revizyonun aid olduğu iş sahəsini göstərir.
