Group Content Menu (2.0.8) - en to ca translation catalogue (47 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Group
ca: Grup

en: Type
ca: Tipus

en: disabled
ca: inhabilitat

en: Description
ca: Descripció

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Advanced options
ca: Opcions avançades

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: Weight
ca: Pes

en: Label
ca: Etiqueta

en: Add
ca: Afegeix

en: Menu link
ca: Enllaç del menú

en: Revision ID
ca: ID de la revisió

en: Unlimited
ca: Il·limitat

en: Edit menu
ca: Edita el menú

en: Delete menu
ca: Suprimeix el menú

en: Menu settings
ca: Paràmetres de menú

en: Workspace
ca: Espai de treball

en: Menus
ca: Menús

en: Menu link title
ca: Títol de l'enllaç de menú

en: Translate
ca: Tradueix

en: Starting level
ca: Nivell inicial

en: Link title
ca: Títol de l'enllaç

en: Add link
ca: Afegeix un enllaç

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: Parent link
ca: Enllaç pare

en: Provide a menu link
ca: Proporciona un enllaç de menú

en: Shown when hovering over the menu link.
ca: Es mostra quan es passa per damunt de l'enllaç de menú.

en: Weight for @title
ca: Pes de @title

en: Enable @title menu link
ca: Habilita l'enllaç de menú @title

en: logged in users only
ca: només usuaris identificats

en: Menu links with lower weights are displayed before links with higher weights.
ca: Els enllaços de menú amb pesos menors es mostren abans que els enllaços amb pesos majors.

en: Maximum number of levels
ca: Nombre màxim de nivells

en: Menu levels
ca: Nivells de menú

en: Initial menu level
ca: Nivell de menu inicial

en: Maximum number of menu levels to display
ca: Nombre màxim de nivells de menú a mostrar

en: Revision translation affected
ca: Revisió de la traducció afectada

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
ca: Indica si la darrera edició d'una traducció pertany a la revisió actual.

en: There are no menu links yet. <a href=":url">Add link</a>.
ca: Encara no hi ha enllaços de menú. <a href=":url">Afegeix-ne un</a>.

en: <q>Log in</q> for anonymous users
ca: <q>Inicieu sessió</q> per a usuaris anònims

en: Default revision
ca: Revisió per defecte

en: A boolean indicating the published state.
ca: Un booleà indicant l'estat de publicació.

en: Indicates the workspace that this revision belongs to.
ca: Indica l'espai de treball a la que pertany aquesta revisió
