Group Content Menu (2.0.8) - en to cy translation catalogue (21 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Type
cy: Math

en: disabled
cy: analluog

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Advanced options
cy: Dewisiadau uwch

en: Edit
cy: Golygu

en: Reset
cy: Ailosod

en: None
cy: Dim

en: Weight
cy: Pwysau

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Unlimited
cy: Diderfyn

en: Edit menu
cy: Golygu dewislen

en: Delete menu
cy: Dileu dewislen

en: Menu settings
cy: Gosodiadau dewislen

en: Menus
cy: Dewislenni

en: Menu link title
cy: Pennawd dolen dewislen

en: Translate
cy: Cyfieithu

en: Link title
cy: Pennwad dolen
