Group Content Menu (2.0.8) - en to km translation catalogue (30 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Group
km: ក្រុម

en: Type
km: ប្រភេទ

en: disabled
km: បាន​បិទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Advanced options
km: ជម្រើសកម្រិតខ្ពស់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: None
km: គ្មាន

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Label
km: ស្លាក

en: Add
km: បន្ថែម

en: Menu link
km: តំណ​ម៉ឺនុយ

en: Revision ID
km: លេខ​សម្គាល់​ការពិនិត្យ​ឡើងវិញ

en: Unlimited
km: មិន​កំណត់

en: Edit menu
km: កែសម្រួល​ម៉ឺនុយ​

en: Delete menu
km: លុប​ម៉ឺនុយ​

en: Menu settings
km: ការកំណត់​ម៉ឺនុយ​

en: Menus
km: ម៉ឺនុយ

en: Menu link title
km: ចំណងជើង​តំណ​ម៉ឺនុយ

en: Translate
km: បកប្រែ​

en: Add link
km: បន្ថែម​តំណ

en: Parent link
km: តំណ​មេ

en: Provide a menu link
km: ផ្តល់​តំណ​ម៉ឺនុយ

en: Shown when hovering over the menu link.
km: បង្ហាញ​នៅ​ពេល​ដែល​ដាក់​កណ្ដុរ​នៅ​លើ​តំណ​ម៉ឺនុយ ។

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title

en: Enable @title menu link
km: បើក​តំណ​ម៉ឺនុយ @title
