Group Content Menu (2.0.8) - en to ms translation catalogue (29 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Delete
ms: Padam

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Group
ms: Kumpulan

en: Type
ms: Jenis

en: disabled
ms: dinyahbolehkan

en: Description
ms: Huraian

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Advanced options
ms: Opsyen terkehadapan

en: Edit
ms: Sunting

en: Reset
ms: Set semula

en: None
ms: Tiada

en: Weight
ms: Pemberat

en: Add
ms: Tambah

en: Menu link
ms: Pautan menu

en: Revision ID
ms: ID penyemakan semula

en: Unlimited
ms: Tanpa had

en: Edit menu
ms: Sunting menu

en: Delete menu
ms: Padam menu

en: Menu settings
ms: Pengesetan menu

en: Menus
ms: Menu

en: Menu link title
ms: Tajuk pautan menu

en: Translate
ms: Terjemahkan

en: Add link
ms: Tambah pautan

en: Parent link
ms: Pautan induk

en: Provide a menu link
ms: Sediakan satu pautan menu

en: Shown when hovering over the menu link.
ms: Ditunjukkan apabila berlegar atas pautan menu.

en: Weight for @title
ms: Pemberat untuk @title

en: Enable @title menu link
ms: Bolehkan pautan menu @title
