Group Content Menu (2.0.8) - en to nn translation catalogue (20 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Group
nn: Gruppe

en: disabled
nn: gjer utilgjengeleg

en: Description
nn: Beskriving

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Advanced options
nn: Avanserte innstillingar

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: None
nn: Ingen

en: Weight
nn: Vekt

en: Label
nn: Etikett

en: Unlimited
nn: Uavgrensa

en: Edit menu
nn: Rediger meny

en: Menu settings
nn: Menyval

en: Menus
nn: Menyar

en: Menu link title
nn: Menylenketittel

en: Translate
nn: Omset

en: Provide a menu link
nn: Legg til menylenkje
