Group Content Menu (3.0.2) - en to ast translation catalogue (17 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Group
ast: Grupu

en: Type
ast: Triba

en: disabled
ast: desactiváu

en: Description
ast: Descripción

en: Enabled
ast: Activáu

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Weight
ast: Pesu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Menu link
ast: Enllaz del menú

en: Unlimited
ast: Ilimitáu

en: Edit menu
ast: Editar menú

en: Delete menu
ast: Desaniciar menú

en: Menu settings
ast: Preferenciés del menú
