Group Content Menu (3.0.2) - en to et translation catalogue (35 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Group
et: Grupp

en: Type
et: Liik

en: disabled
et: keelatud

en: Description
et: Kirjeldus

en: Enabled
et: Lubatud

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Weight
et: Kaal

en: Label
et: Nimetus

en: Menu link
et: Menüülink

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: Edit menu
et: Muuda menüüd

en: Delete menu
et: Kustuta menüü

en: Menu settings
et: Menüü sätted

en: Menus
et: Menüüd

en: Menu link title
et: Menüüviite pealkiri

en: Translate
et: Tõlge

en: Starting level
et: Alustav tase

en: Add link
et: Lisa link

en: Parent link
et: Vanemlink

en: Provide a menu link
et: Menüülink

en: Shown when hovering over the menu link.
et: Näidatakse hiirega üle menüülingi liikudes.

en: Weight for @title
et: @title kaal

en: Enable @title menu link
et: Luba @title menüülink

en: logged in users only
et: ainult sisselogitud kasutajatele

en: Menu links with lower weights are displayed before links with higher weights.
et: Menüü lingid madalamate väärtustega kuvatakse enne kõrgemate väärtustega linke.

en: Maximum number of levels
et: Maksimaalne tasemete arv

en: Menu levels
et: Menüütasemed

en: Initial menu level
et: Algne menüütase

en: Maximum number of menu levels to display
et: Maksimaalne kuvatav menüütasemete arv

en: There are no menu links yet. <a href=":url">Add link</a>.
et: Menüülinke ei ole veel lisatud. <a href=":url"> Lisa link</a>.

en: <q>Log in</q> for anonymous users
et: <q>Logi sisse</q> anonüümsete kasutajate jaoks
