Group Content Menu (3.0.2) - en to sl translation catalogue (20 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Group
sl: Skupina

en: Type
sl: Tip

en: disabled
sl: onemogočeno

en: Description
sl: Opis

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Weight
sl: Teža

en: Label
sl: Oznaka

en: Menu link
sl: Povezava menija

en: Unlimited
sl: Neomejeno

en: Edit menu
sl: uredi menijski vnos

en: Delete menu
sl: izbriši menijski vnos

en: Menu settings
sl: Nastavitve menija

en: Menus
sl: Meniji

en: Menu link title
sl: Naslov povezave v meniju

en: Translate
sl: Prevodi
