Group Content Menu (3.0.4) - en to lt translation catalogue (38 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Group
lt: Grupė

en: Type
lt: Tipas

en: disabled
lt: išjungtas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Weight
lt: Svoris

en: Label
lt: Etiketė

en: Menu link
lt: Meniu nuoroda

en: Revision ID
lt: Versijos ID

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Edit menu
lt: Redaguoti meniu

en: Delete menu
lt: Šalinti meniu

en: Menu settings
lt: Meniu nuostatos

en: Workspace
lt: Darbalaukis

en: Menus
lt: Meniu

en: Menu link title
lt: Meniu elemento pavadinimas

en: Translate
lt: Versti

en: Starting level
lt: Pradinis lygis

en: Link title
lt: Nuorodos pavadinimas

en: Add link
lt: Pridėti nuorodą

en: Parent link
lt: Tėvinė nuorodą

en: Provide a menu link
lt: Sukurti meniu nuorodą

en: Shown when hovering over the menu link.
lt: Aprašymas, rodomas užėjus pelės žymekliu ant meniu nuorodos.

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: Enable @title menu link
lt: Įjungti @title meniu nuorodą

en: Menu links with lower weights are displayed before links with higher weights.
lt: Meniu nuorodos su mažesniu svoriu bus rodomos aukščiau tų kurios turės didesnį svorį.

en: Menu levels
lt: Meniu lygiai

en: Initial menu level
lt: Pradinis meniu lygis

en: The menu will only be visible if the menu item for the current page is at or below the selected starting level. Select level 1 to always keep this menu visible.
lt: Meniu bus matomas jei dabartinio puslapio meniu elementas yra šio lygio arba žemesnio. Meniu bus matomas visada jei pasirinksite 1 lygį.

en: Maximum number of menu levels to display
lt: Maksimalus skaičius rodomų meniu lygių

en: The maximum number of menu levels to show, starting from the initial menu level. For example: with an initial level 2 and a maximum number of 3, menu levels 2, 3 and 4 can be displayed.
lt: Maksimalus skaičius rodomų meniu lygių pradedant nuo pradinio lygio. Pavyzdžiui: kai pradinis lygis yra 2 ir maksimalus skaičius 3, bus atvaizduojami 2, 3 ir 4 lygiai.

en: There are no menu links yet. <a href=":url">Add link</a>.
lt: Šis meniu dar neturi meniu saitų. <a href=":url">Pridėkite naują</a>.
