Group Content Menu (3.0.4) - en to mn translation catalogue (17 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: disabled
mn: идэвхжээгүй

en: Description
mn: Тайлбар

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Advanced options
mn: Дэлгэрэнгүй сонголтууд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Weight
mn: Жин

en: Unlimited
mn: Хязгааргүй

en: Edit menu
mn: Цэсийг засварлах

en: Delete menu
mn: Цэсийг устгах

en: Menus
mn: Цэснүүд

en: Translate
mn: Орчуулах

en: logged in users only
mn: зөвхөн нэвтэрсэн хэрэглэгчид
