Group Content Menu (3.0.5) - en to el translation catalogue (34 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Group
el: Ομάδα

en: Type
el: Τύπος

en: disabled
el: απενεργοποιημένο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Advanced options
el: Προχωρημένες επιλογές

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Weight
el: Βάρος

en: Label
el: Ετικέτα

en: Add
el: Προσθήκη

en: Menu link
el: Σύνδεσμος μενού

en: Revision ID
el: ID αναθεώρησης

en: Unlimited
el: Απεριόριστο

en: Edit menu
el: Επεξεργασία μενού

en: Delete menu
el: Διαγραφή μενού

en: Menu settings
el: Ρυθμίσεις μενού

en: Menus
el: Μενού

en: Menu link title
el: Τίτλος παραπομπής μενού

en: Translate
el: Μετάφραση

en: Link title
el: Τίτλος συνδέσμου

en: Add link
el: Προσθήκη στοιχείου

en: Publishing status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Parent link
el: Γονικό στοιχείο

en: Provide a menu link
el: Προσθήκη στοιχείου μενού

en: Shown when hovering over the menu link.
el: Προβάλλεται όταν ο κέρσορας βρίσκεται πάνω από τον σύνδεσμο του μενού.

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title

en: Enable @title menu link
el: Ενεργοποιήστε το σύνδεσμο του μενού @title

en: logged in users only
el: μόνο χρήστες που έχουν κάνει είσοδο

en: Menu levels
el: Επίπεδα μενού

en: There are no menu links yet. <a href=":url">Add link</a>.
el: Δεν υπάρχουν ακόμη στοιχεία μενού. <a href=":url">Προσθήκη στοιχείου</a>.
