Group Content Menu (3.0.5) - en to te translation catalogue (16 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Group
te: సమూహం

en: Type
te: రకం

en: disabled
te: అచేతనం

en: Description
te: వివరణ

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Advanced options
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Edit
te: మార్చు

en: Weight
te: భారం

en: Label
te: లేబుల్

en: Add
te: చేర్చు

en: Unlimited
te: అపరిమితం

en: Menu settings
te: మెనూ అమరికలు

en: Translate
te: అనువదించు
