Group Content Menu (3.0.5) - en to fa translation catalogue (31 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Group
fa: گروه

en: Type
fa: نوع

en: disabled
fa: غیرفعال

en: Description
fa: شرح

en: Enabled
fa: فعال

en: Advanced options
fa: گزینه‌های پیشرفته

en: Edit
fa: تدوین

en: Reset
fa: اعاده

en: Weight
fa: وزن

en: Label
fa: برچسب

en: Add
fa: افزودن

en: ID
fa: هویت

en: Menu link
fa: واصلی قائم

en: Revision ID
fa: هویت تنقیح

en: Unlimited
fa: نامحدود

en: Edit menu
fa: تدوین قائم

en: Delete menu
fa: حذف قائم

en: Menu settings
fa: تنظیمات قائم

en: Menus
fa: قائمها

en: Menu link title
fa: عنوان واصلی قائم

en: Translate
fa: ترجمه

en: Add link
fa: افزودن واصلی

en: Parent link
fa: واصلی والد

en: Provide a menu link
fa: ارائه یک واصلی قائم

en: Shown when hovering over the menu link.
fa: هنگامی که موس بر روی واصلی قائم قرار می‌گیرد نمایش داده می‌شود.

en: Weight for @title
fa: وزن @title

en: Enable @title menu link
fa: فعال سازی واصلی قائم @title

en: logged in users only
fa: فقط کاربران وارد شده
