Group Content Menu (8.x-1.0-rc2) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Group
ps: ګروپ

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: ID
ps: پېژند

en: Parent item
ps: پلرين توک

en: Edit menu
ps: غورنۍ سمون

en: Menus
ps: غورنۍ

en: Add link
ps: تړونی زیاتول
