Group Content Menu (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (29 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Group
fa: گروه

en: Type
fa: نوع

en: disabled
fa: غیرفعال

en: Description
fa: شرح

en: Enabled
fa: فعال

en: Edit
fa: ویرایش

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Weight
fa: وزن

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: شناسه

en: Parent item
fa: آیتم والد

en: Menu link
fa: پیوند منو

en: Unlimited
fa: نامحدود

en: Edit menu
fa: ویرایش منو

en: Delete menu
fa: حذف منو

en: Menu settings
fa: تنظیمات منو

en: Menus
fa: منوها

en: Menu link title
fa: عنوان پیوند منو

en: Translate
fa: ترجمه

en: Link title
fa: عنوان پیوند

en: Add link
fa: افزودن پیوند

en: Provide a menu link
fa: ارائه یک پیوند منو

en: Shown when hovering over the menu link.
fa: هنگامی که موس بر روی پیوند منو قرار می‌گیرد نمایش داده می‌شود.

en: Weight for @title
fa: وزن @title

en: Enable @title menu link
fa: فعال سازی پیوند منو @title

en: logged in users only
fa: فقط کاربران وارد شده
