Group Content Menu (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (23 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Group
ku: گرووپ

en: Type
ku: جۆر

en: disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Weight
ku: سەنگ

en: Label
ku: پێناس

en: Parent item
ku: بڕگه‌ی باوان

en: Unlimited
ku: بێسنوور

en: Edit menu
ku: پێڕست ده‌ستکاریبکه‌

en: Delete menu
ku: پێڕست بسڕەوە

en: Menu settings
ku: ڕێکخستنەکانی پێڕست

en: Menus
ku: پێڕستەکان

en: Menu link title
ku: ناونیشانی بەستەری پێڕست

en: Translate
ku: وەرگێڕان

en: Add link
ku: بەستەر زیادبکە

en: Provide a menu link
ku: دابینکردنی بەستەرێکی پێڕست

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
