Group Content Menu (8.x-1.2) - en to bs translation catalogue (15 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Group
bs: Grupa

en: Type
bs: Tip

en: disabled
bs: onemogućeno

en: Description
bs: Opis

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Weight
bs: Težina

en: Label
bs: Oznaka

en: Unlimited
bs: Neograničeno

en: Menu settings
bs: Opcije menija

en: Menu link title
bs: Naslov linka menija

en: Translate
bs: Prevedi
