Group features (1.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Status
es: Estado

en: Value
es: Valor

en: Description
es: Descripción

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Label
es: Etiqueta

en: Custom
es: Personalizado

en: Features
es: Características

en: Default value
es: Valor predeterminado

en: Context
es: Contexto

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Group type
es: Tipo de grupo
