Group features (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Value
vi: Giá trị

en: Description
vi: Mô tả

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Features
vi: Tính năng

en: Default value
vi: Giá trị mặc định

en: Context
vi: Ngữ cảnh

en: Machine name
vi: Tên nội bộ
