Group features (1.0.0-alpha2) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Value
de: Wert

en: Description
de: Beschreibung

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Label
de: Beschriftung

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Default value
de: Standardwert

en: Context
de: Kontext

en: Machine name
de: Systemname

en: Group type
de: Gruppentyp

en: Group feature
de: Gruppenfunktionen
