Group features (1.0.0-alpha2) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Value
el: Αξία

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Label
el: Ετικέτα

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Context
el: Πλαίσιο

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής
