Group features (1.0.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Value
ku: نرخ

en: Description
ku: دەربارە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Label
ku: پێناس

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: Context
ku: شوێن لە ڕستەدا
