Group features (1.0.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Label
nn: Etikett

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
