Group features (1.0.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Value
ro: Valoare

en: Description
ro: Descriere

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Label
ro: Etichetă

en: Custom
ro: Personalizat

en: Features
ro: Caracteristici

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Group type
ro: Tipul de grup
