Group features (1.0.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Value
sk: Hodnota

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Label
sk: Označenie

en: Custom
sk: Vlastná

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Context
sk: Kontext

en: Machine name
sk: Strojový názov
