Group features (1.0.0-alpha3) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Value
am: እሴት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Custom
am: ብጁ

en: Default value
am: ነባሪ እሴት
