Group features (1.0.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Value
ast: Valor

en: Description
ast: Descripción

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Custom
ast: Personalizáu
