Group features (1.0.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Value
ca: Valor

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Label
ca: Etiqueta

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Group type
ca: Tipus d'agrupament
