Group features (1.0.0-alpha3) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Value
cy: Gwerth

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Custom
cy: Addasu

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod

en: Context
cy: Cyd-destun
