Group features (1.0.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Value
eo: Valoro

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Custom
eo: Propra

en: Features
eo: Ecoj

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro
