Group features (1.0.0-alpha3) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Status
et: Olek

en: Value
et: Väärtus

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Label
et: Nimetus

en: Custom
et: Kohandatud

en: Features
et: Omadused

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Context
et: Kontekst

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus
