Group features (1.0.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Value
eu: Balioa

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Context
eu: Testuingurua

en: Machine name
eu: Makinaren izena
