Group features (1.0.0-alpha3) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Value
fil: Halaga

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana
