Group features (1.0.0-alpha3) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Status
is: Støða

en: Value
is: Virði

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Custom
is: Sergjørt

en: Context
is: Samanhangur

en: Machine name
is: Maskinnavn
